Kategorie
Pożyczki w UK

Pożyczki bez zaświadczeń w UK

Pożyczki bez zaświadczeń w UK, czy pamiętasz ten czas, kiedy pożyczając pieniądze zmuszony byłeś przedstawić zaświadczenie o zarobkach lub zatrudnieniu, jak zwał tak zwał nie należy do przyjemnych rzeczy bieganie za takim świstkiem.
Od teraz nie musisz się martwić o zaświadczenie ani żadne inne tego typu utrudnienia, jeśli masz ukończone 18 lat, pracujesz i masz kartę bankową w UK możesz ubiegać się o szybką pożyczkę bez zaświadczeń.
Jak to zrobić? Kliknij Tutaj aby przejść na stronę gdzie będziesz mógł wypełnić formularz online podając podstawowe dane. Zweryfikowany pozytywnie wniosek upoważni Cię do otrzymania pożyczki a pieniądze na koncie znajdą się może jeszcze dzisiaj?

Dodaj komentarz

Pożyczki krótkoterminowe od 3 do 36 miesięcy.
Pożycz od £100 do £5000*
Masz nieciekawą historię kredytową? Każdy rodzaj historii kredytowej brany pod uwagę.
Nic do wysyłania i faksowania**

Aplikuj Teraz

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna).

Nie, dziękuję. Zamknij okno