Kategorie
Pożyczki w UK

Szybka pożyczka w UK jak wziąć szybką pożyczkę

Szybka pożyczka w UK jak wziąć szybką pożyczkę mieszkając w Anglii? Lubisz żyć szybko, brakuje czasu na zbędne załatwianie formalności o szybką pożyczkę kiedy pojawią się nieoczekiwane wydatki? Możesz skorzystać z rozwiązania, z którego korzystają miliony w UK, rozwiązania które natychmiast zaspokoi Twoją nagłą potrzebę przypływu gotówki.

Jak się do tego zabrać pokażemy, gdzie się udać pokażemy i końcu pokażemy też jak szybko o pożyczkę aplikować.

Zanim przejdziemy dalej, krótkie pytanie. Czy naprawdę potrzebujesz pożyczyć? Może jednak przeanalizujesz finanse tak aby zacisnąć pasa i wytrwać do wypłaty. Jeśli jednak uważasz inaczej to powinieneś wypróbować serwis, który za Ciebie znajdzie pożyczkodawcę takiego, który przypasuje Tobie a Ty zdecydujesz czy od niego pieniądze pożyczyć.

Chciałbym Cię jednak ostrzec, że pożyczki są różne i różne też mają oprocentowanie. W banku dla przykładu możesz liczyć na niskie oprocentowanie jeśli zechcesz wziąć pożyczkę personalną. U znajomych lub rodziny możesz pożyczyć bez odsetek, ale czy aby na pewno chcesz zaciągać zobowiązanie u powyższych? Jeśli będą w stanie Tobie pomóc to była by to najlepsza droga. Nie zawsze jednak można liczyć na bank i rodzinę z kilku powodów, jedni pożyczyć nie chcą a drudzy nie mają wolnych środków aby nimi dysponować.

Bank dla przykładu zada zanim pożyczy kilka pytań w celu oceny ryzyka i zdolności spłaty pożyczki. Czy Twoja historia [credit score] jest wystarczająca aby wziąć zobowiązanie finansowe w banku? Jeśli tak udaj się do banku. Bank udziela pożyczek z niskim oprocentowaniem. Nie daj się za to skusić na tzw overdraft, overdraft nie jest taki tani i w niektórych bankach opłaty za każdy dzień pożyczonej kwoty ponad stan mogą wynosić nawet do 15 GBP za dzień.

Jeśli nie bank i rodzina to gdzie? Możesz skorzystać z innego rozwiązania pójść w kierunku sektora finansów prywatnych. Tu dla przykładu możesz pożyczyć nawet do £5000 na dowolny cel. Firmy prywatne chętnie pożyczają pieniądze jednakże musisz być bardzo ostrożny od jakiej firmy pożyczasz. Rekomendowane jest aby sprawdzić daną firmę czy działa zgodnie z regulacjami FCA. FCA to taki twór który nadzoruje instytucje finansowe w UK i z reguły każdy kto operuje w sektorze finansowym powinien mieć autoryzację FCA. Jeśli jej nie ma to uciekaj od niego jak najdalej bo możesz się znaleźć w nieciekawej sytuacji. FCA stworzono po to aby stała na straży Twoich praw pilnując aby firmy z sektora finansowego działały zgodnie z prawem.

Pożyczki w sektorze prywatnym są nieco droższe niż w banku ponieważ firmy ponoszą większe ryzyko w przypadku niespłacania zaciągniętego kredytu. Firmy prywatne udzielają pożyczek nawet tym których historia kredytowa nie jest najciekawsza a banki przed nimi zamykają drzwi. Jednakże ci ludzie też mają potrzeby a historia kredytowa nie zawsze oznacza że ktoś wziął kiedyś kredyt i go nie spłacił, oznacza też to, że nigdy kredytu w UK nie miał i trudno będzie go zweryfikować.

Reasumując masz kilka dróg które prowadzą do wzięcia szybkiej pożyczki w UK, od Ciebie będzie zależało która z nich będzie najlepsza dla Ciebie. Bank z niskim oprocentowaniem, znajomi bez oprocentowania lub sektor prywatny z wyższym oprocentowaniem za to większym prawdopodobieństwem przyznania pożyczki szybko.

Dodaj komentarz

Pożyczki krótkoterminowe od 3 do 36 miesięcy.
Pożycz od £100 do £5000*
Masz nieciekawą historię kredytową? Każdy rodzaj historii kredytowej brany pod uwagę.
Nic do wysyłania i faksowania**

Aplikuj Teraz

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna).

Nie, dziękuję. Zamknij okno